











| Model Number | SRSULT10H |
|---|---|
| Weight (kg) | 0.65 kg |
| Depth (mm) | 76 mm |
| Height (mm) | 77 mm |
| Width (mm) | 206 mm |
| Finish Colour | Grey |
| Finish Colour Description | Forest Grey |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|---|
| Portable | |
| Water Resistant | |
| Dust Resistant | |
| Resistance Rating | IP67 |
| Bluetooth | |
|---|---|
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Battery Life | 12 hours |
|---|---|
| Built-In Rechargeable Battery |
| Origin | China |
|---|
| Speaker Drivers | Tweeter Unit: Approx. f 16 mm,Woofer Unit: Approx. 83x42 mm |
|---|---|
| Built in Microphone |
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 4548736157149 |
|---|---|
| Kmart Item |