













| Model Number | HTB600 |
|---|---|
| Weight (kg) | 3.1 kg |
| Depth (mm) | 110 mm |
| Height (mm) | 64 mm |
| Width (mm) | 950 mm |
| Products Included | |
| Accessories included | |
| Finish Colour | Black |
| Notes | Wall-mountable.
|
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| HDMI-CEC | |
|---|---|
| HDMI Ports (IN) | 1 |
| HDMI-eARC | |
| HDMI-ARC |
| LPCM | |
|---|---|
| Dolby True HD | |
| Dolby Digital Plus | |
| Dolby Digital | |
| DTS X | |
| Dolby Atmos | |
| DTS Digital Surround |
| Bluetooth Version | 5.3 |
|---|
| Speaker Channels | 3.1.2 |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Speaker Type | Soundbar |
|---|---|
| EAN | 4548736165359 |