






| Model Number | SASW5 |
|---|---|
| Weight (kg) | 13 kg |
| Depth (mm) | 422 mm |
| Height (mm) | 409 mm |
| Width (mm) | 277 mm |
| Finish Colour | Black |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|---|
| Subwoofer Power | 300W |
|---|---|
| Speaker Channels | 1 |
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 4548736129900 |
|---|