








| Model Number | WW200 |
|---|---|
| Weight (kg) | 2.37 kg |
| Depth (mm) | 241 mm |
| Height (mm) | 1130 mm |
| Width (mm) | 165 mm |
| Accessories included |
|
| Finish Colour | Blue |
| Water Tank Capacity | 420 L |
| Finish Colour Description | Light Blue (Pure Water Colour) Finish. |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Light | |
|---|---|
| Pet Hair | |
| Tiles and Carpets | |
| Hard Floors |
| Origin | China |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Primary Product Category | Hard Floor Cleaners |
|---|---|
| EAN | 0622356305136 |