





| Model Number | WAF-V100XA |
|---|---|
| Weight (kg) | 11.8 kg |
| Height (mm) | 310 mm |
| Width (mm) | 166 mm |
| Length (mm) | 191 mm |
| Accessories included |
|
| Finish Colour | Stainless Steel |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 9338841011307 |
|---|