















| Model Number | CGG-750XA |
|---|---|
| Weight (kg) | 10 kg |
| Height (mm) | 240 mm |
| Width (mm) | 410 mm |
| Length (mm) | 350 mm |
| Accessories included |
|
| Finish Colour | Red |
| Oven Fuel Type | Natural Gas |
| BBQ Type | Portable BBQ |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Burner Material | Stainless Steel |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 9338841019617 |
|---|