





| Model Number | RPB-100XA |
|---|---|
| Weight (kg) | 2.57 kg |
| Height (mm) | 297 mm |
| Width (mm) | 102 mm |
| Length (mm) | 90 mm |
| Accessories included |
|
| Finish Colour | Grey |
| Volume | 0.475 L |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Dishwasher safe parts | |
|---|---|
| Stainless steel blades | |
| Blender Type | Personal Blender |
| EAN | 9338841013714 |