





| Model Number | GR-5XA |
|---|---|
| Weight (kg) | 5.14 kg |
| Height (mm) | 350 mm |
| Width (mm) | 407 mm |
| Length (mm) | 216 mm |
| Accessories included |
|
| Finish Colour | Stainless Steel |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|---|
| Removable drip tray |
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 9338841013448 |
|---|