



| Model Number | LTS45C |
|---|---|
| Depth (mm) | 522 mm |
| Height (mm) | 250 mm |
| Width (mm) | 456 mm |
| Bowl Type | Single |
| Drainer | No Drainer |
| Finish Colour | Stainless Steel / Silver |
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 9314654051525 |
|---|
Home Clearance's customer reviews are independently managed by Bazaarvoice, ensuring their accuracy and honesty. Vouchers are sometimes offered to verified buyers in exchange for their unbiased review.
Learn more about Bazaarvoice Authentic Reviews Trust Mark