

















| Model Number | F122SDW |
|---|---|
| Weight (kg) | 25 kg |
| Depth (mm) | 560 mm |
| Height (mm) | 840 mm |
| Width (mm) | 495 mm |
| Finish Colour | White |
| Notes | 23kg net weight, 25kg gross weight |
| Condensation Note | Climatic Type T |
| Heated Door |
| Fridge Type | Bar Fridge |
|---|---|
| Adjustable shelves | |
| Temperature Range - Maximum | 0 °C |
| Temperature Range - Minimum | 8 °C |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Energy Star Rating |
|---|
| Reversible door | Yes |
|---|---|
| Number of Doors | 1 |
| Condition | Cosmetic Imperfection |
|---|---|
| Description | Left side panel has scratches.
Top panel has a scratch. |
| Price | 191 |
| EAN | 9335024005740 |
|---|