Sony Bravia 43 Inch X77L LED 4K Google TV KD43X77L
DentScratch
4.6(8) from 8 reviews
Cosmetic Imperfection
Model
KD43X77L
Condition Description
Scratches on the front edge.
Missing parts
Remote control and batteries.
Brand
Standard Warranty
1 Year
Sydney NSW 2000
Model Number
KD43X77L
Weight (kg)
9.3 kg
Depth (mm)
70 mm
Height (mm)
567 mm
Width (mm)
972 mm
Accessories included
Voice Remote Control, Batteries, User Manual
Finish Colour
Black
Warranty
Manufacturer Warranty
1 Year
Use
Not intended or designed for commercial use.
Energy Efficiency
Energy Consumption(kWh/annum)
288
TV Energy Star Rating
3.5
Inputs
HDMI-CEC
Composite In
USB Ports
2
HDMI Ports (IN)
3
RF Connection In
HDMI Version
2.0
HDMI-eARC
HDMI-ARC
HDCP Version
23
Display
Screen Size
43 in