











| Model Number | PSLX3BT |
|---|---|
| Weight (kg) | 3.5 kg |
| Depth (mm) | 366 mm |
| Height (mm) | 117 mm |
| Width (mm) | 430 mm |
| Finish Colour | Black |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|---|
| Bluetooth | |
|---|---|
| Bluetooth Profiles | Supported codecs (SBC, aptX Adaptive) |
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 4548736172142 |
|---|