












| Model Number | HX100 |
|---|---|
| Weight (kg) | 1.05 kg |
| Depth (mm) | 100 mm |
| Height (mm) | 560 mm |
| Width (mm) | 75 mm |
| Vacuum Type | Handheld |
| Accessories included |
|
| Finish Colour | White |
| Power (V) | 14.4 |
| Finish Colour Description | White Finish |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Origin | China |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Primary Product Category | Vacuums & Floorcare |
|---|---|
| Filter | Yes |
| EAN | 0622356325318 |