Samsung 85 Inch QN900B 8K Neo QLED Smart TV QA85QN900BWXXY
Brand New
Model
QA85QN900BWXXY
Melbourne VIC 3000
Model Number
QA85QN900BWXXY
Weight (kg)
43.8 kg
Depth (mm)
15.4 mm
Height (mm)
1071.5 mm
Width (mm)
1876.6 mm
Accessories included
Solar Remote Control, User Manual
Finish Colour
Silver
Features
  • Discover unseen details with Quantum HDR 64x
  • Picture right to the edge with Infinity Display
  • Breathtaking cinematic sound with True Dolby Atmos
Year
2022
Energy Efficiency
Energy Consumption(kWh/annum)
1605
TV Energy Star Rating
1.5
USB Ports
3
Screen Size
85 in