




| Model Number | R-SER007-3125 |
|---|---|
| Weight (kg) | 2.21 kg |
| Depth (mm) | 215 mm |
| Height (mm) | 1050 mm |
| Width (mm) | 390 mm |
| Finish Colour | Blue |
| Finish Colour Description | Eggplant |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 8420812016723 |
|---|