




| Model Number | R-JET062-1037 |
|---|---|
| Weight (kg) | 1.66 kg |
| Depth (mm) | 140 mm |
| Height (mm) | 975 mm |
| Width (mm) | 350 mm |
| Finish Colour | Brown |
| Finish Colour Description | Camel |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 8420812022748 |
|---|