





| Model Number | R-IMX505-1076 |
|---|---|
| Weight (kg) | 3.13 kg |
| Depth (mm) | 285 mm |
| Height (mm) | 670 mm |
| Width (mm) | 485 mm |
| Finish Colour | Green |
| Finish Colour Description | Aquamarine |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 8420812022724 |
|---|