





| Model Number | R-COH014-1022 |
|---|---|
| Weight (kg) | 3.3 kg |
| Depth (mm) | 230 mm |
| Height (mm) | 1085 mm |
| Width (mm) | 475 mm |
| Finish Colour | Grey |
| Finish Colour Description | Grey |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|---|
| Origin | Spain |
|---|
| Required Assembly | This product will require assembly. |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 8420812998555 |
|---|
Home Clearance's customer reviews are independently managed by Bazaarvoice, ensuring their accuracy and honesty. Vouchers are sometimes offered to verified buyers in exchange for their unbiased review.
Learn more about Bazaarvoice Authentic Reviews Trust Mark