








| Model Number | AC3221-13 |
|---|---|
| Weight (kg) | 6.2 kg |
| Depth (mm) | 285 mm |
| Height (mm) | 520 mm |
| Width (mm) | 285 mm |
| Finish Colour | Slate |
| Finish Colour Description | Dark Slate |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Origin | China |
|---|
| Length of cord | 1.8 m |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 8720389040658 |
|---|---|
| Kmart Item |
Home Clearance's customer reviews are independently managed by Bazaarvoice, ensuring their accuracy and honesty. Vouchers are sometimes offered to verified buyers in exchange for their unbiased review.
Learn more about Bazaarvoice Authentic Reviews Trust Mark