







| Model Number | PSG6064-80 |
|---|---|
| Weight (kg) | 3.4 kg |
| Depth (mm) | 368 mm |
| Height (mm) | 269 mm |
| Width (mm) | 168 mm |
| Power (W) | 2400 W |
| Accessories included | Calc Clean container, 1.8L detachable water tank |
| Finish Colour | Black/Gold |
| Water Tank Capacity | 1.8 L |
| Finish Colour Description | Black & Gold |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Origin | China |
|---|
| Length of cord | 1.65 m |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 8720389030840 |
|---|---|
| Kmart Item |