







| Model Number | EW-DJ26-A341 |
|---|---|
| Depth (mm) | 80 mm |
| Height (mm) | 294 mm |
| Width (mm) | 63 mm |
| Weight (g) | 275 g |
| Finish Colour | White |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|---|
| Other small appliances | Personal Care |
| Power Source | Batteries |
| Battery Life | 10 minutes |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 8887549868245 |
|---|---|
| Kmart Item |