LG 65 Inch QNED81 4K UHD LED Smart TV 65QNED81SRA
4.7(9) from 9 reviews
Brand New
This product only available for customers in  SA.
Model
65QNED81SRA
Brand
Standard Warranty
1 Year
Up to 12 months interest free with Zip Money
Sydney NSW 2000
That went fast!
α7 AI Processor 4K Gen6
High resolution looks incredibly natural
Hear amazing sound
Gaming Central
Specifications & Manuals
Key Specifications
Model Number
65QNED81SRA
Weight (kg)
22.5 kg
Depth (mm)
30 mm
Height (mm)
840 mm
Width (mm)
1456 mm
Accessories included
Remote control, Batteries, User manual
Finish Colour
Black
Warranty
Manufacturer Warranty
1 Year
Use
Not intended or designed for commercial use.
Energy Efficiency
Energy Consumption(kWh/annum)
433
TV Energy Star Rating
5.0
Inputs
HDMI-CEC
USB Ports
2
HDMI Ports (IN)
4
RF Connection In
HDMI Version
2.1
HDMI-eARC
HDMI-ARC
Display
Screen Size
65 in