





| Model Number | 0000703600 |
|---|---|
| Weight (kg) | 1.08 kg |
| Depth (mm) | 117 mm |
| Height (mm) | 253 mm |
| Width (mm) | 117 mm |
| Power (W) | 850 W |
| Finish Colour | White |
| Water Tank Capacity | 0.08 L |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 0790776016397 |
|---|