





| Model Number | CPT-520XA |
|---|---|
| Weight (kg) | 2.3 kg |
| Height (mm) | 200 mm |
| Width (mm) | 160 mm |
| Length (mm) | 270 mm |
| Accessories included |
|
| Finish Colour | Stainless Steel |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 9338841016685 |
|---|