






| Model Number | RHM-100XA |
|---|---|
| Weight (kg) | 1.2 kg |
| Height (mm) | 190 mm |
| Width (mm) | 90 mm |
| Length (mm) | 285 mm |
| Accessories included |
|
| Finish Colour | Grey |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Dishwasher safe parts | |
|---|---|
| Food Mixer Type | Hand Mixers |
| EAN | 9338841013455 |