






| Model Number | 67334 |
|---|---|
| Material | Aluminium, Plastic, Ceramic |
| Depth (mm) | 48 mm |
| Height (mm) | 48 mm |
| Width (mm) | 29.3 mm |
| Finish Colour | Black |
| Induction compatible | |
| Kitchenware type | Cookware |
| Features |
|
|---|---|
| Number of pieces | 1 |
| Origin | Italy |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 8003150524282 |
|---|