





| Model Number | 67310 |
|---|---|
| Material | Aluminium, Stainless Steel, Titanium, Ceramic |
| Depth (mm) | 39.3 mm |
| Height (mm) | 7.6 mm |
| Width (mm) | 20.8 mm |
| Finish Colour | Stainless Steel / Silver |
| Induction compatible | |
| Kitchenware type | Cookware |
| Features |
|
|---|---|
| Number of pieces | 1 |
| Origin | Italy |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 8003150524893 |
|---|