







| Cooktop Type | Ceramic Glass |
|---|---|
| Rangehood Type | Undermount |
| Cooktop Fuel Type | Electric |
| Model Number | AO676BPK1 |
| Depth (mm) | 567 mm |
| Height (mm) | 595 mm |
| Width (mm) | 595 mm |
| Finish Colour | Black |
| Notes | Oven supplied with a 10amp plug & lead attached. |
| Oven Fuel Type | Electric |
| Finish Colour Description | Black Ceramic Glass |
| Number of cooktop Burners or Zones | 4 |
|---|
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features | Artusi Oven: Artusi Ceramic Cooktop: Artusi Under Cupboard Rangehood: |
|---|---|
| Grill location | Integrated electric grill |
| Internal oven light |
| Number of Functions | 5 |
|---|---|
| Light | |
| Conventional | |
| Fan forced | |
| Defrost | |
| Fan grill |
| Type of connection | 10A plug & lead |
|---|---|
| Connection requirements | This product requires a 10amp electrical connection. For more information, please contact Winning Services on 1300 020 020 or your electrician. |
| Maximum current rating | 10 A |
| Origin | China |
|---|
| Triple glazed door |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Primary Product Category | Kichen package |
|---|---|
| Kitchen package type | Built-In Oven + Cooktop + Rangehood |