


| Model Number | 63242 |
|---|---|
| Material | Stainless Steel/ Silicone |
| Depth (mm) | 41 mm |
| Height (mm) | 41 mm |
| Width (mm) | 28 mm |
| Finish Colour | Stainless Steel |
| Finish Colour Description | Stainless Steel/ Black |
| Induction compatible | |
| Kitchenware type | Cookware |
| Features |
|
|---|
| Origin | China |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 4009839676147 |
|---|