





| Model Number | H5C783Z00AU-91295 |
|---|---|
| Depth (mm) | 460 mm |
| Height (mm) | 333 mm |
| Width (mm) | 339 mm |
| Finish Colour | Chrome |
| Notes | Includes 2 x CO2 cartridges |
| Finish Colour Description | Chrome |
| Australian Designed and Owned |
| Manufacturer Warranty | 5 Years |
|---|
| Origin | Australia |
|---|
| Sparkling Filtered |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Sparkling | |
|---|---|
| Filtered Tap Type | Boiling, Chilled & Sparkling |
Home Clearance's customer reviews are independently managed by Bazaarvoice, ensuring their accuracy and honesty. Vouchers are sometimes offered to verified buyers in exchange for their unbiased review.
Learn more about Bazaarvoice Authentic Reviews Trust Mark