












| Model Number | WHKTPK09K |
|---|---|
| Weight (kg) | 3.3 kg |
| Finish Colour | Black |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Type of connection | 10A plug & lead |
|---|
| Origin | China |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Primary Product Category | Breakfast Pack |
|---|---|
| EAN | 9338620000034 |
| Kmart Item |