







| Model Number | WHTS2S03K |
|---|---|
| Finish Colour | Black |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Warranty Note | 1 Year Domestic Warranty On all Parts & Labour. |
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Type of connection | 10A plug & lead |
|---|---|
| Maximum current rating | 10 A |
| Condition | Brand New |
|---|
| Primary Product Category | Toaster |
|---|---|
| Slice | 2 |
| EAN | 9338620007972 |