







| Model Number | 115418 |
|---|---|
| Depth (mm) | 400 mm |
| Height (mm) | 145 mm |
| Width (mm) | 600 mm |
| Finish Colour Description | Gloss White |
| Condition | New Condition |
|---|---|
| Description | Waste is sold separately. |
| Missing Parts | Fixing kit 190105 and template are available from Rogerseller. |
| Price | 111 |