




| Model Number | TCF34220GAU |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Depth (mm) | 540 mm |
| Height (mm) | 130 mm |
| Width (mm) | 383 mm |
| Finish Colour | White |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Warranty Note |
|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Toilet Seat | Heated seat |
|---|---|
| Toilet Bowl Shape | D-Shape |
| Smart Toilet Type | Smart Toilet Bidet Seats |
| Condition | Brand New |
|---|