












| Model Number | VTCS-PANTRY-P2 |
|---|---|
| Weight (kg) | 5 kg |
| Depth (mm) | 570 mm |
| Height (mm) | 240 mm |
| Width (mm) | 370 mm |
| Image Disclaimer | Images are for illustrative purposes only and may not show each item to scale. Please refer to the specifications for exact dimensions. |
| Products Included |
|
| Finish Colour | Clear |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
|---|
| Features |
|
|---|
| Origin | China |
|---|
| Furniture Type | Storage |
|---|---|
| Care Instructions | Wipe clean with damp cloth |
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 9325039016039 |
|---|