































| Model Number | ICBDEC3050RIDLH |
|---|---|
| Depth (mm) | 610 mm |
| Height (mm) | 2134 mm |
| Width (mm) | 762 mm |
| Image Disclaimer | Insitu, internal, and lifestyle images may show the same model with a different door hinge orientation. |
| Dispenser | Water only |
| Finish Colour | Integrated (Own Cabinetry) |
| Fridge Type | Upright Fridge |
|---|---|
| Features |
|
| Adjustable shelves | |
| Light type | LED |
| Number of shelves | 4 |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Total Volume | 529 L |
|---|---|
| Fridge Volume | 529 L |
| Energy Star Rating | |
|---|---|
| Energy Consumption(kWh/annum) | 172 |
| Default Door Hinge | Left |
|---|---|
| Number of Doors | 1 |
| Condition | Cosmetic Imperfection |
|---|---|
| Description | The left side panel has a slight bent.
The two plastic attachments are 45 and degree door stops. |
| Price | 14227 |
| EAN | ICBDEC3050RID/L |
|---|---|
| Cannot Be Sold In Victoria | |
| Cannot Be Sold In NT |