

| Model Number | STREAM4 |
|---|---|
| Depth (mm) | 90.5 mm |
| Height (mm) | 315.25 mm |
| Width (mm) | 290.5 mm |
| Finish Colour | Stainless Steel / Silver |
| Notes | Pack includes: Tap x 1, manifold and cartridges x 1, 350kPa PLV x 1, Tap fixing kit x 1, Plastic tube (1.5m ø 1/4“) x 1, L connector x 1, Screws and plugs for mounting x 6, Diverter ball valve x 1 & Tube connector x 2 |
| Finish Colour Description | Stainless Steel |
| Manufacturer Warranty | 5 Years |
|---|
| Features |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 8854685006596 |
|---|