











| Model Number | SASW7 |
|---|---|
| Weight (kg) | 6.2 kg |
| Depth (mm) | 134 mm |
| Height (mm) | 358 mm |
| Width (mm) | 352 mm |
| Finish Colour | Black |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Subwoofer Power | 100 |
|---|---|
| Speaker Channels | 1 |
| Condition | Brand New |
|---|
| Speaker Type | Subwoofer |
|---|---|
| EAN | 4548736165625 |