









| Model Number | SARS8 |
|---|---|
| Weight (kg) | 1.1 kg |
| Depth (mm) | 116 mm |
| Height (mm) | 202 mm |
| Width (mm) | 116 mm |
| Finish Colour | Black |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Speaker Channels | 4 |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Speaker Type | Soundbar |
|---|---|
| Power Consumption | 20 W |
| EAN | 4548736165717 |