

| Model Number | GTT |
|---|---|
| Weight (kg) | 1 kg |
| Depth (mm) | 5 mm |
| Height (mm) | 39 mm |
| Width (mm) | 72 mm |
| Finish Colour | Stainless Steel |
| Compatibility | Smeg Ovens and Cookers |
| Manufacturer Warranty | 5 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Origin | Italy |
|---|
| Condition | New Condition |
|---|---|
| Description | 2 x Telescopic guides. |
| Price | 159 |
| EAN | 8017709301422 |
|---|