








| Model Number | CGF03RDAU |
|---|---|
| Weight (kg) | 4.78 kg |
| Depth (mm) | 170 mm |
| Height (mm) | 345 mm |
| Width (mm) | 250 mm |
| Power (W) | 150 W |
| Accessories included | |
| Finish Colour | Red |
| Finish Colour Description | Red |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|---|
| Type of connection | 10A plug & lead |
|---|
| Bean Capacity | 240 g |
|---|---|
| Coffee Machine Type | Accessory |
| Origin | China |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 8017709355500 |
|---|