






| Model Number | PBF01WHAU |
|---|---|
| Weight (kg) | 1.8 kg |
| Depth (mm) | 136 mm |
| Height (mm) | 162 mm |
| Width (mm) | 142 mm |
| Power (W) | 300 W |
| Finish Colour | White |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Origin | China |
|---|
| Length of cord | 1 m |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Blender Type | Personal Blender |
|---|---|
| EAN | 8017709313289 |