



















| Model Number | IZ380H |
|---|---|
| Weight (kg) | 3.4 kg |
| Depth (mm) | 264 mm |
| Height (mm) | 1140 mm |
| Width (mm) | 316 mm |
| Vacuum Type | Stick |
| Power (W) | 181 W |
| Accessories included |
|
| Vacuum Bag Type | Bagless |
| Finish Colour Description | White & Rose Gold |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Battery Charging Time | 4 h |
|---|
| Light | |
|---|---|
| Pet Hair | |
| Tiles and Carpets | |
| Hard Floors |
| Origin | China |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Bin Capacity | 0.7 L |
|---|---|
| Primary Product Category | Cordless Stick Vacuum Cleaners |
| EAN | 0622356344906 |