











| Model Number | SC-320AU8TMW |
|---|---|
| Depth (mm) | 695 mm |
| Height (mm) | 1620 mm |
| Width (mm) | 595 mm |
| Finish Colour | White |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Total Volume | 314 L |
|---|---|
| Fridge Volume | 230 L |
| Freezer Volume | 84 L |
| Energy Star Rating | |
|---|---|
| Energy Consumption(kWh/annum) | 347 |
| Adjustable shelves | |
|---|---|
| Frost Free | |
| Twist ice maker |
| Default Door Hinge | Right |
|---|---|
| Reversible door | Yes |
| Origin | China |
|---|
| Condition | New Condition |
|---|---|
| Description | Out of original packaging. |
| Missing Parts | User manual and warranty card.
Ice tray.
Egg tray.
Hinge conversion kit. |
| Price | 608 |
| Fridge - Freezer Category | Fridge |
|---|---|
| EAN | 9351521015136 |
Home Clearance's customer reviews are independently managed by Bazaarvoice, ensuring their accuracy and honesty. Vouchers are sometimes offered to verified buyers in exchange for their unbiased review.
Learn more about Bazaarvoice Authentic Reviews Trust Mark