






| Rangehood Type | Canopy |
|---|---|
| Model Number | CL7372PAK |
| Depth (mm) | 800 mm |
| Height (mm) | 550 mm |
| Width (mm) | 1200 mm |
| Finish Colour | Stainless Steel |
| Rangehood Model Number | CL7372PAK |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Max Air Capacity | 2500 m³/h |
|---|---|
| Number of fan speeds | 5 |
| Features |
|
|---|---|
| Control type | Push buttons |
| Light type | LED |
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 9343415008287 |
|---|