Samsung 100 Inch QN80F NeoQLED 4K MiniLED Smart AI TV [2025] QA100QN80FWXXY
Brand New
This product only available for customers in  VIC, SA, WA.
Model
QA100QN80FWXXY
Brand
Standard Warranty
1 Year
Up to 12 months interest free with Zip Money
Brisbane QLD 4000
Model Number
QA100QN80FWXXY
Weight (kg)
58.9 kg
Depth (mm)
57.4 mm
Height (mm)
1273.4 mm
Width (mm)
2229.8 mm
Accessories included
Bluetooth SolarCell Remote Control
Finish Colour
Black
Finish Colour Description
Titan Black
Warranty
Manufacturer Warranty
1 Year
Use
Not intended or designed for commercial use.
Energy Efficiency
Energy Consumption(kWh/annum)
1032
Inputs
HDMI-CEC
USB Ports
2
HDMI Ports (IN)
4
RF Connection In
HDMI-eARC
HDMI-ARC
Display
Screen Size
100 in
Refresh Rate
100 Hz