Samsung 65 Inch QN70F NeoQLED 4K MiniLED Smart AI TV [2025] QA65QN70FAWXXY
50% Discount
4.6(45) from 45 reviews
New Condition
Choose your model
Model
QA65QN70FAWXXY
1 Year
Up to 12 months interest free with Zip Money
Adelaide SA 5000
Model Number
QA65QN70FAWXXY
Weight (kg)
20.8 kg
Depth (mm)
25.7 mm
Height (mm)
832.2 mm
Width (mm)
1451.7 mm
Accessories included
Bluetooth SolarCell Remote Control
Finish Colour
Black
Finish Colour Description
Black
Features
  • Modern, Minimalist Design – A sleek profile that complements contemporary interiors.
Year
2025
Energy Efficiency
Energy Consumption(kWh/annum)
518
TV Energy Star Rating
4.5
HDMI Ports (IN)
4
Screen Size
65 in
Refresh Rate
100 Hz