Samsung 65 Inch Q60D QLED 4K Smart TV [2024] QA65Q60DAWXXY
50% Discount
DentScratch
4.7(100) from 100 reviews
Cosmetic Imperfection
Model
QA65Q60DAWXXY
Condition Description
The back panel has scratches.
Missing parts
4 x Screws for leg installation. Right angle 90 degree TV Antenna connection
1 Year
Sydney NSW 2000
Model Number
QA65Q60DAWXXY
Weight (kg)
20.9 kg
Depth (mm)
25.7 mm
Height (mm)
831.4 mm
Width (mm)
1450.9 mm
Finish Colour
Black
Year
2024
Energy Efficiency
Energy Consumption(kWh/annum)
317
TV Energy Star Rating
6.0
Inputs
HDMI-CEC
Composite In
HDMI Ports (IN)
3
Component In
RF Connection In
HDMI Version
2.0
Screen Size
65 in
Refresh Rate
50 Hz