









































| Model Number | VS15T7035R5 |
|---|---|
| Weight (kg) | 2.6 kg |
| Depth (mm) | 215 mm |
| Height (mm) | 1123 mm |
| Vacuum Type | Stick |
| Power (W) | 150 W |
| Vacuum Bag Type | Bagless |
| Finish Colour | White |
| Power (V) | 21.6 |
| Finish Colour Description | Airborne White |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Anti Allergy | |
|---|---|
| Pet Hair | |
| Wet & Dry | |
| Tiles and Carpets | |
| Hard Floors |
| Condition | Brand New |
|---|
| EAN | 8806090398698 |
|---|