












| Model Number | 11901350659 |
|---|---|
| Depth (mm) | 6.9 mm |
| Height (mm) | 168.7 mm |
| Width (mm) | 257.1 mm |
| Weight (g) | 477 g |
| Accessories included | USB data cable |
| Finish Colour | Grey / Charcoal |
| Finish Colour Description | Grey |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Use | Not intended or designed for commercial use. |
| Features |
|
|---|
| Screen Size | 11 in |
|---|---|
| Refresh Rate | 90 Hz |
| Display Resolution | 1920 x 1200 |
| Screen Technology | TFT |
| NFC | |
|---|---|
| Bluetooth | |
| WiFi | |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Still Image Resolution | 8.0 MP Rear Camera + 5.0 MP Front Camera |
|---|
| Built-In Rechargeable Battery |
|---|
| Operating System | Android |
|---|
| contain_battery |
|---|
| Condition | Brand New |
|---|
| Internal Storage Size | 128GB |
|---|---|
| Battery Capacity | 7040mAh |
| EAN | 8806097875185 |